W Berlinie zakończyły się 7-godzinne rozmowy doradców politycznych

W Berlinie zakończyły się 7-godzinne rozmowy doradców politycznych "formatu normandzkiego"

Ukrinform
W stolicy Niemiec zakończyły się negocjacje w „formacie normandzkim” na szczeblu doradców politycznych.

Trwały 7 godzin, donosi korespondent Ukrinform.

Głównymi tematami była dyskusja na temat stanu realizacji postanowień paryskiego szczytu 2019, szczytu przywódców oraz przygotowań do kolejnego szczytu; reżim zawieszenia broni w Donbasie, praca w Trójstronnej Grupie Kontaktowej, wymiana zatrzymanych i inne.

Ukrainę na spotkaniu reprezentował wicepremier - minister ds. Reintegracji tymczasowo okupowanych terytoriów Ołeksij Reznikow, szef gabinetu prezydenta Andrij Jermak. W skład delegacji wchodzili także przedstawiciele Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony, Rady Najwyższej, Ministerstw Obrony i Spraw Zagranicznych itp.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-