Ukraina i Izrael pogłębią współpracę w dziedzinie cyberbezpieczeństwa – RBNiO

Ukraina i Izrael pogłębią współpracę w dziedzinie cyberbezpieczeństwa – RBNiO

Ukrinform
Sekretarz Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ołeksij Daniłow rozmawiał z ambasadorem Państwa Izrael na Ukrainie Joelem Lyonem o pogłębieniu współpracy między agencjami bezpieczeństwa obu krajów – donosi służba prasowa Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy.

„Podczas spotkania strony omówiły szeroki wachlarz zagadnień dotyczących stosunków ukraińsko-izraelskich, w szczególności pogłębienia współpracy między agencjami bezpieczeństwa obu krajów w zakresie cyberbezpieczeństwa” - czytamy w komunikacie.

Zwraca się uwagę, że strony wymieniły również poglądy na temat rozwoju sytuacji bezpieczeństwa w wymiarze globalnym i regionalnym, w szczególności na temat rozprzestrzeniania się koronawirusa na świecie oraz skuteczności środków zwalczania pandemii.

Joel Lyon zapewnił stronę ukraińską, że Izrael będzie nadal wspierał Ukrainę i wyraził wiarę w powodzenie praktycznej współpracy między oboma krajami - podały służby prasowe.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-