Prezydent poprosił dziennikarzy o przygotowanie formatu na następną konferencję prasową

Prezydent poprosił dziennikarzy o przygotowanie formatu na następną konferencję prasową

Ukrinform
Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski poprosił dziennikarzy o przygotowanie formatu na następną konferencję prasową.

Zełenski powiedział to dziś na konferencji prasowej, donosi korespondent Ukrinformu.

„Dzisiaj powiedziano mi, że były pewne pytania, nie wszyscy dziennikarze zostali zarejestrowani, wiem, że jest to dla nich bardzo ważne. Jestem gotów odpowiedzieć na wszelkie i wszystkie pytania, ale wiadomo, że w naszym kraju jest około 40 tysięcy dziennikarzy i to wspaniale, że jest was tak wielu. Dlatego następnym razem, przygotujcie propozycję, w jaki sposób mam się komunikować ze wszystkimi dziennikarzami, zaproponujcie format kolejnej konferencji prasowej”, powiedział.

Zełenski przypomniał, że ostatni raz konferencja prasowa trwała 14 godzin. „Dajcie mi słowo, że dzisiaj będzie trochę krócej ... Więc od razu przejdźmy do pytań i odpowiedzi”, powiedział Prezydent.

Jak informowaliśmy, 20 maja 2020 roku minął rok od inauguracji Wołodymyra Zełenskiego, który wygrał wybory prezydenckie na Ukrainie.

Konferencja prasowa Zełenskiego odbywa się w części parkowej Pałacu Maryjskiego.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-