Kuleba wzywa świat, aby nie zapominał o rosyjskiej agresji

Kuleba wzywa świat, aby nie zapominał o rosyjskiej agresji

Ukrinform
Minister spraw zagranicznych Ukrainy Dmytro Kuleba apeluje, aby nie zapominać o trwającej agresji Federacji Rosyjskiej na wschodzie Ukrainy, w wyniku której ukraińscy żołnierze nadal giną i są ranni.

Minister napisał o tym na Twitterze.

„W tym tygodniu 17 żołnierzy ukraińskich zostało rannych podczas walk na froncie trwającej rosyjskiej agresji w Donbasie. Na szczęście nikt nie zginął w tym tygodniu. Dziś, gdy czcimy pamięć o poległych podczas II wojny światowej, wzywam was, abyście nie zapomnieli o trwającej wojnie w Europie” - napisał minister.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-