Ukraina w TKG po raz kolejny zaprzeczyła możliwości wniesienia statusu ORDLO do Konstytucji

Ukraina w TKG po raz kolejny zaprzeczyła możliwości wniesienia statusu ORDLO do Konstytucji

Ukrinform
Strona ukraińska w Trójstronnej grupie kontaktowej ds. uregulowania sytuacji w Donbasie po raz kolejny zaprzeczyła możliwości zagwarantowania specjalnego statusu ORDLO w Konstytucji Ukrainy.

Zostało to podkreślone podczas ostatniego spotkania TGK w formacie wideo, informuje serwis prasowy Biura Prezydenta.

„Strona ukraińska ponownie kategorycznie zaprzeczyła możliwości zagwarantowania specjalnego statusu ORDLO w Konstytucji Ukrainy” - czytamy w komunikacie.

Jednocześnie zauważa się, że podczas prac grupy politycznej. Ukraina podkreśliła potrzebę wypełnienia porozumień przywódców „Czwórki Normandzkiej”, osiągniętych na szczycie w Paryżu, w sprawie najbliższego spotkania w Berlinie.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-