Zełenski jedzie do Monachium na Konferencję Bezpieczeństwa

Zełenski jedzie do Monachium na Konferencję Bezpieczeństwa

Ukrinform
Prezydent Wołodymyr Zełenski złoży wizytę roboczą w Niemczech w dniach 14–15 lutego, gdzie weźmie udział w Konferencji Bezpieczeństwa w Monachium.

O tym poinformowała służba prasowa głowy państwa.

„W dniach 14-15 lutego Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski złoży roboczą wizytę w Republice Federalnej Niemiec, aby wziąć udział w 56 Konferencji Bezpieczeństwa w Monachium”, podano w oświadczeniu.

Planuje się, że podczas konferencji Prezydent zabierze głos na osobnej sesji poświęconej Ukrainie, a także odbędzie dwustronne spotkania z przywódcami innych państw.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-