Zełenski i jego żona odwiedzili Kaplicę Sykstyńską i katedrę św. Piotra

Zełenski i jego żona odwiedzili Kaplicę Sykstyńską i katedrę św. Piotra

zdjęcie
Ukrinform
Podczas oficjalnej wizyty w Watykanie prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski i jego żona Olena odwiedzili muzea, kaplicę Sykstyńską i katedrę św. Piotra – donosi służba prasowa prezydenta.

„Wołodymyr i Olena Zełenscy obejrzeli mozaikowy ołtarz księcia Włodzimierza i księżniczki Olgi. Mozaikowe portrety Włodzimierza Wielkiego i księżniczki Olgi wykonane przez mistrzów watykańskich na koszt wspólnoty ukraińskiej i biskupa diecezji Stamford.”

Prezydent i jego żona odwiedzili również grób Świętego Piotra.

Prezydent Ukrainy w sobotę przebywał z oficjalną wizytą w Watykanie, gdzie spotkał się z papieżem Franciszkiem.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-