Volker - Rosja nie jest zainteresowana utrzymaniem Donbasu WIDEO

Volker - Rosja nie jest zainteresowana utrzymaniem Donbasu WIDEO

Ukrinform
Specjalny przedstawiciel Departamentu Stanu USA dla Ukrainy Kurt Volker uważa, że ​​Rosja chce opuścić Donbas.

Powiedział to w wywiadzie dla TSN .

„Sądzę, że istnieją powody, dla których Rosja powinna opuścić Donbas. Oni nie są tak naprawdę zainteresowani utrzymaniem Donbasu. Rosja osiąga dokładne przeciwieństwo tego, co chce osiągnąć, kontynuując okupację i wojnę w Donbasie” - jest przekonany.

„To jest powód, dla którego Rosja powinna chcieć to skończyć. Zarówno my, Francuzi, Niemcy, jak i Ukraińcy jesteśmy gotowi pomóc Rosji w znalezieniu optymalnego sposobu na wycofanie się i przywrócenie pokoju na okupowanych terytoriach” - dodał Volker.

Zauważył również, że sankcje za okupację Federacją Rosyjską Krymu nie zostaną zniesione przed zwróceniem półwyspu.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-