Zełenski spotkał się z Junckerem w Brukseli   ZDJĘCIE, WIDEO

Zełenski spotkał się z Junckerem w Brukseli ZDJĘCIE, WIDEO

Ukrinform
Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski spotkał się w Brukseli z przewodniczącym Komisji Europejskiej Jean-Claude Junckerem.

Przywódcy spotykają się w ramach pierwszej oficjalnej wizyty szefa państwa ukraińskiego w Brukseli – donosi korespondent Ukrinform.

Dla mediów dostępna była tylko ceremonia powitania prezydentów.

Przypomnijmy, prezydent Zełenski przyleciał 4 czerwca ze swoją pierwszą zagraniczną wizytą do Brukseli.

Planuje spotkać się z sekretarzem generalnym NATO Jensem Stoltenbergiem, przewodniczącym Komisji Europejskiej Jean-Claude Junckerem, przewodniczącym Rady Europejskiej Donaldem Tuskiem, komisarzem europejskim ds. Euro i dialogu społecznego Valdisem Dombrovskisem.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-