Zełenski spotkał się z przyszłymi „sługami narodu” w Radzie

Zełenski spotkał się z przyszłymi „sługami narodu” w Radzie

Ukrinform
Prezydent Wołodymyr Zełenski spotkał się z przyszłymi parlamentarzystami z partii „Sługa Narodu”.

Podał Ukrinform zsyłając się na służbę prasową Urzędu Prezydenta.

„Takie spotkanie miało miejsce”, odpowiedziano w OP na pytanie, czy szef państwa spotkał się już z przyszłymi parlamentarzystami ze „Sług Narodu”.

Biuro Prezydenta dodało, że spotkanie odbyło się w czwartek i wzięli w nim udział zarówno przyszli parlamentarzyści, którzy przechodzą do Rady Najwyższej z listy wyborczej partii, jak i posłowie z okręgów większościowych.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-