Punkt kontrolny „Szeginia – Medyka” obecnie działa, nie ma blokad – straż graniczna

Punkt kontrolny „Szeginia – Medyka” obecnie działa, nie ma blokad – straż graniczna

Ukrinform
Przejście graniczne z Polską „Szeginia – Medyka” w chwili obecnej nie jest zablokowane, odbywa się ruch samochodów ciężarowych.

Poinformował o tym na antenie ogólnoukraińskiego teletonu „Jedyne Nowiny” rzecznik Państwowej Służby Bezpieczeństwa Ukrainy Andrij Demczenko, przekazuje Ukrinform.

„Ruch na przejściu granicznym „Szeginia – Medyka” w tej chwili odbywa się nadal, nie widzimy żadnych blokad. Mamy wstępną informację, że działania odnowieniowe (blokowanie – przyp. red.) mogą nastąpić po godzinie 10. Na razie nie mamy potwierdzenia, że ​​takie działania zostaną podjęte” – powiedział.

Jak informowaliśmy, polscy rolnicy chcą od 4 stycznia wznowić blokadę przejścia granicznego „Szeginia – Medyka”.

Szef polskiego rządu Donald Tusk będzie przekonywał polskich protestujących, aby nie blokowali granicy polsko-ukraińskiej.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-