W Polsce odbędzie się gospodarcze „Forum Ukraińskie”

W Polsce odbędzie się gospodarcze „Forum Ukraińskie”

Ukrinform
Dzisiaj w Karpaczu rozpoczęło się jubileuszowe XXX Forum Ekonomiczne, w którym weźmie udział ponad trzy tysiące uczestników, w tym i z Ukrainy.

W tym roku trzydniowe forum odbywa się pod hasłem „Europa w poszukiwaniu przywództwa”, a jedną z jego części tematycznych będzie „Forum Ukraińskie”, donosi korespondent Ukrinformu.

Tematy Forum Ekonomicznego będą koncentrowały się na przezwyciężaniu skutków pandemii COVID-19, biznesie, polityce, bezpieczeństwie, klimacie, ochronie zdrowia itp.

W ramach forum odbędzie się prawie 200 paneli dyskusyjnych dotyczących 22 obszarów tematycznych.

W ramach „Forum Ukraińskiego” odbędzie się 16 paneli dyskusyjnych dotyczących miejsca Ukrainy w Europie, integracji europejskiej i euroatlantyckiej Ukrainy, „Partnerstwa Wschodniego” i innych. W forum weźmie udział liczna delegacja z Ukrainy, w szczególności urzędnicy państwowi, samorządowcy, ukraińscy eksperci i przedstawiciele biznesu. W forum wezmą udział w szczególności minister polityki społecznej Marina Łaziebna, były premier Wołodymyr Hrojsman, dyrektor wykonawczy UkraineInvestu Serhyj Cywkacz i inni.

Organizatorem Forum Ekonomicznego w Karpaczu jest fundacja „Instytut Orientalistyki”, a głównymi partnerami województwo dolnośląskie, miasta Wrocław i Karpacz.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-