Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny do 27,09

Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny do 27,09

Ukrinform
W czwartek 10 czerwca 2021 r. Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 8,6 kopiejek do 27,0906 UAH za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara amerykańskiego w dniu 10 czerwca 2021 r. został ustalony na 27,0906 UAH za dolara wobec 27,1764 UAH za dolara w środę 9 czerwca, kurs hrywny do euro został ustalony na 33,0248 UAH za euro wobec 33,1104 UAH za euro poprzedniego dnia.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-