Zatrzymano totalny wyrąb w Karpatach - Prezydent

Zatrzymano totalny wyrąb w Karpatach - Prezydent

Ukrinform
Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski uważa, że ​​totalny nielegalny wyrąb w Karpatach został wstrzymany.

Powiedział to na konferencji prasowej po wystąpieniu na Ogólnoukraińskim Forum „Ukraina 30. Ekologia”, donosi korespondent Ukrinformu.

„Myślę, że teraz jest tak, jakby system całkowicie się zatrzymał… Ale jest wiele odosobnionych przypadków” - powiedział Zełenski.

Zaznaczył, że rząd wzmocnił kontrolę nad wycinką drzew, a sytuacja uległa poprawie. Według Zełenskiego las jest czyszczony, wycinany, ale nie dzieje się to na tak dużą skalę jak kiedyś.

Jak informowaliśmy, dnia 19 listopada 2019 roku Prezydent Wołodymyr Zełenski podpisał ustawę zakazującą powalny wyrąb na zboczach gór w lasach jodłowo-bukowych w regionie karpackim.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-