Narodowy Bank Ukrainy osłabił oficjalny kurs hrywny

Narodowy Bank Ukrainy osłabił oficjalny kurs hrywny

Ukrinform
W czwartek 29 kwietnia 2021 roku Narodowy Bank Ukrainy obniżył oficjalny kurs hrywny o 2 kopiejki do 27,7867 UAH za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara w dniu 29 kwietnia 2021 r. został ustalony na poziomie 27,7867 UAH za dolara wobec 27,7715 UAH za dolara w środę, kurs hrywny do euro został ustalony na poziomie 33,526 UAH za euro wobec 33,5577 UAH za euro dzień wcześniej.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-