Ministerstwo Finansów pożyczyło kolejne 10,5 mld na rynku krajowym

Ministerstwo Finansów pożyczyło kolejne 10,5 mld na rynku krajowym

Ukrinform
Ministerstwo Finansów 23 lutego na przetargu na plasowanie krajowych obligacji skarbowych (OWGZ) pozyskało do budżetu 10,5 mld hrywien.

Jak podał Ukrinform, taką informację podała służba prasowa Ministerstwa Finansów.

Należy zaznaczyć, że zgodnie z wynikami plasowania krajowych obligacji rządowych w dniu 23 lutego 2021 roku do budżetu państwa wpłynęło 10 535 325 650,22 hrywien.

Jak podawał Ukrinform, 16 lutego Ministerstwo Finansów pozyskało do budżetu 9,49 mld hrywien na aukcji obligacji skarbowych.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-