Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny do 27,90

Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny do 27,90

Ukrinform
W środę 24 lutego Narodowy Bank Ukrainy umocnił oficjalny kurs hrywny do dolara o 3 kopiejki do 27,8976 UAH za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara w dniu 24 lutego 2021 r. został ustalony na poziomie 27,8976 UAH za dolara wobec 27,9304 UAH za dolara we wtorek, kurs hrywny do euro został ustalony na poziomie 33,883 UAH za euro wobec 33,8866 UAH za euro dzień wcześniej.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-