Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 14 kopiejek

Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 14 kopiejek

Ukrinform
Narodowy Bank Ukrainy w środę 17 lutego 2021 r. wzmocnił oficjalny kurs hrywny do dolara o 14 kopiejek do 27,8304 hrywien za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny w stosunku do dolara USA na dzień 17 lutego 2021 r. ustalono na 27,8304 UAH za dolara wobec 27,9671 UAH za dolara we wtorek, kurs hrywny do euro wynosi 33,7708 USD za euro wobec 33,9297 UAH za euro dzień wcześniej.

a


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-