Narodowy Bank wzmocnił oficjalny kurs hrywny

Narodowy Bank wzmocnił oficjalny kurs hrywny

Ukrinform
W środę, 6 stycznia 2021 r., Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny do dolara o 3 kopiejki do 28,4028 hrywny za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara amerykańskiego w dniu 6 stycznia 2021 r. ustalono na poziomie 28,4028 hrywien za dolara wobec 28,431 hrywien za dolara dzień wcześniej, kurs hrywny do euro ustalono na poziomie 34,846 hrywien za euro wobec 34,9389 hrywien za euro we wtorek.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-