Narodowy Bank osłabił oficjalny kurs hrywny o 21 kopiejek

Narodowy Bank osłabił oficjalny kurs hrywny o 21 kopiejek

Ukrinform
W środę 23 grudnia 2020 roku Narodowy Bank Ukrainy obniżył oficjalny kurs hrywny o 21 kopiejek do 28,2513 UAH za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara w dniu 22 grudnia ustalono na poziomie 28,2513 UAH za dolara wobec 28,0391 UAH za dolara dzień wcześniej, a kurs hrywny do euro wynosi 34,5669 hrywien za euro wobec 34,1811 hrywien za euro we wtorek.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-