Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 11 kopiejek

Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 11 kopiejek

Ukrinform
W środę 16 grudnia 2020 roku Narodowy Bank Ukrainy umocnił oficjalny kurs hrywny o 11 kopiejek do 27759 UAH za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara w dniu 16 grudnia ustalono na poziomie 27,759 UAH za dolara wobec 27,8661 UAH za dolara dzień wcześniej, kurs hrywny do euro został ustalony na poziomie 33,6897 UAH za euro wobec 33,888 UAH za euro we wtorek.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-