Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 10 kopiejek

Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 10 kopiejek

Ukrinform
We wtorek 15 grudnia 2020 r. Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 10 kopiejek do 27,8661 UAH za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara w dniu 15 grudnia został ustalony na poziomie 27,8661 UAH za dolara wobec 27,9666 UAH za dolara 14 grudnia, kurs hrywny do euro został ustalony na poziomie 33,888 hrywien za euro wobec 33,8941 hrywien za euro w poniedziałek.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-