Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 16 kopiejek

Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 16 kopiejek

Ukrinform
W środę 9 grudnia 2020 roku Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 16 kopiejek do 28,0828 hrywien za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny w stosunku do dolara USA w dniu 8 grudnia wynosi 28,0828 hrywien za dolara wobec 28,2394 hrywien za dolara dzień wcześniej, kurs hrywny do euro został ustalony na poziomie 34,0546 hrywien za euro wobec 34,2586 hrywien za euro we wtorek.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-