Narodowy Bank ustalił oficjalny kurs hrywny na 28,11

Narodowy Bank ustalił oficjalny kurs hrywny na 28,11

Ukrinform
We wtorek 17 listopada 2020 r. Narodowy Bank Ukrainy ustalił oficjalny kurs hrywny na 28,112 UAH za dolara amerykańskiego - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara USA w dniu 17 listopada ustalono na poziomie 28,112 USD za dolara w stosunku do 28,1158 UAH za dolara, a kurs hrywny do euro wynosi 33,241 wobec 33,2118 UAH za euro w poniedziałek.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-