Firma Ukravtodor odrestaurowała już ponad 2 tysiące kilometrów dróg

Firma Ukravtodor odrestaurowała już ponad 2 tysiące kilometrów dróg

Ukrinform
Państwowa Agencja Autodróg Ukrainy (Ukravtodor) odrestaurowała już ponad 2 tysiące kilometrów dróg.

Jak donosi Ukrinform, serwis prasowy Ukravtodoru informuje o tym na Facebooku.

„Budowę górnych warstw nawierzchni Służba Dróg Samochodowych Ukravtodoru zakończyła na długości 2022 km dróg, kolejne 800 km zostało ukończonych w warstwie wyrównawczej” - głosi komunikat.

Ukravtodor wyjaśnia, że ​​budowa górnej warstwy to ostatni etap remontu drogi. Wcześniej na remontowanych odcinkach usunięto stary asfalt, przebudowano podłoże i ułożono 1-2 warstwy nawierzchni. To najdroższe i najtrudniejsze etapy obecnych średnich i kapitalnych remontów.

Następnie zostaną oznakowane drogi, zaaranżowane zostaną pobocza i przystanki, zainstalowane zostaną znaki drogowe i bariery. Następnie sprawdzana jest jakość pracy i, w przypadku braku komentarzy, odcinki są uruchamiane. Wykonawcy zobowiązani są do usunięcia stwierdzonych braków na własny koszt.

Liderami pod względem wielkości remontów dróg są: obwód zakarpacki - 223,5 km; obwód charkowski - 221,2 km; obwód zaporoski - 168,8 km; obwód sumski - 149,9 km; obwód ługański - 133 km; obwód lwowski - 130,1 km.

Jak podawał Ukrinform, w 2020 roku Ukravtodor planuje budowę lub naprawę 4200 km dróg krajowych i 2500 km dróg lokalnych.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-