Na Bankowej twierdzą, że jesienią możliwa jest misja online MFW na Ukrainie

Na Bankowej twierdzą, że jesienią możliwa jest misja online MFW na Ukrainie

Ukrinform
Ukraina i MFW prowadzą stały dialog i pracują nad możliwością zorganizowania jesienią misji online Funduszu.

Zastępca szefa Biura Prezydenta Julia Kowaliw poinformowała o tym na konferencji prasowej 22 września w Kijowie - podał korespondent Ukrinformu.

„Współpracujemy z Międzynarodowym Funduszem Walutowym, i robimy wszystko, aby misja MFW „przyjechała” jesienią w trybie online…, co będzie całkiem nowe w naszych stosunkach z MFW” - powiedziała Kowaliw.

Dodała, że ​​Ukraina prowadzi stały dialog z MFW we wszystkich kwestiach współpracy.

Jak informowaliśmy, Minister Finansów Serchyj Marczenko powiedział, że Ministerstwo Finansów spodziewa się do końca roku otrzymać dwie transze od Międzynarodowego Funduszu Walutowego po 700 mln dolarów każda.

W czerwcu 2020 roku Ukraina otrzymała pożyczkę od MFW w wysokości 2,1 mld USD.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-