Rada Ministrów podjęła decyzję dotyczącą pracy Ministerstwa Przemysłu Strategicznego

Rada Ministrów podjęła decyzję dotyczącą pracy Ministerstwa Przemysłu Strategicznego

Ukrinform
Gabinet Ministrów przyjął rozporządzenie mające na celu zapewnienie pracy Ministerstwa Przemysłu Strategicznego.

Jak donosi korespondent Ukrinformu, taka decyzja została podjęta na posiedzeniu rządu na wniosek Wicepremiera - Ministra ds. Przemysłu Strategicznego - Oleha Uruskiego.

„Projekt Uchwały… powstał zgodnie z Kodeksem Budżetowym Ukrainy, Uchwałą Rady Ministrów z dnia 22 lipca 2020 roku Nr 624 w sprawie powołania Ministerstwa Przemysłów Strategicznych w celu zapewnienia pracy Ministerstwa” - powiedział Uruski.

Jak informował Ukrinform, 16 lipca Rada Najwyższa podjęła uchwałę „W sprawie powołania Oleha Uruskiego na stanowisko Wicepremiera - Ministra Przemysłu Strategicznego Ukrainy”. 22 lipca Rząd utworzył Ministerstwo Przemysłu Strategicznego.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-