Narodowy Bank nieznacznie wzmocnił kurs hrywny

Narodowy Bank nieznacznie wzmocnił kurs hrywny

Ukrinform
W środę 1 lipca 2020 r. Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny na 2 kopiejki do 26,6676 UAH za dolara wobec 26,6922 UAH za dolara we wtorek. - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara amerykańskiego został ustalony na 26,6676 UAH za dolara wobec 26,6922 UAH za dolara we wtorek, kurs hrywny do euro ustalono na 29,8677 UAH za euro wobec 29,95 UAH za euro dzień wcześniej.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-