Narodowy Bank Ukrainy osłabił kurs hrywny

Narodowy Bank Ukrainy osłabił kurs hrywny

Ukrinform
Narodowy Bank Ukrainy w czwartek, 25 czerwca 2020 roku osłabił oficjalny kurs hrywny o 4 kopiejki - do 26,6509 UAH za dolara wobec 26,6078 UAH za dolara w środę- podał NBU na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny w stosunku do dolara amerykańskiego ustalono na poziomie 26,6509 UAH za dolara wobec 26,6078 UAH za dolara w środę, kurs hrywny w stosunku do EURO ustalono na poziomie 30,0675 UAH wobec 30,1227 UAH za EURO dzień wcześniej.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-