Rosjanie nazywają paradę haniebną i oskarżają Ukrainę o bezrobocie - SBU

Rosjanie nazywają paradę haniebną i oskarżają Ukrainę o bezrobocie - SBU

Ukrinform
Sytuacja dotycząca rosyjskiej inwazji

Większość obywateli rosji, odczuwszy problemy gospodarcze i niepowodzenia militarne, uznała, że ​​to właśnie Ukraina jest za to winna, która wszak stawi twardy opór najeźdźcom. Dlatego rosjanie mają paradę nie zwycięstwa, ale wstydu.

Świadczą o tym regularne rozmowy telefoniczne rosjan przechwyconych przez SBU – informuje Ukrinform.

„Nie wiem, po co ta parada? To wszystko jest wstydliwe... Wszyscy nie są w nastroju... Kompletny debilizm. Wszyscy chodzą opadając, smutni... Cóż, większość ludzi. Rozumieją, że teraz ciężko jest pracować, z tymi sankcjami” – konkluduje „spokojna” rosjanka.

Kobieta szczerze wierzy, że Ukraińców trzeba zniszczyć.

„Grill, prawda? Zrób szaszłyki z tych „Chochłów” (Ukraińców przy. red)! Zabijajcie tych drani!... Po tym wszystkim, co robią, dranie!” - radzi matka synowi okupantów.

Jak donosi Ukrinform, od dnia 24 lutego do 9 maja Siły Zbrojne Ukrainy wyeliminowały około 25650 (+150) rosyjskich żołnierzy. Zniszczono także 1145 (+15) czołgów, 2764 (+23) bojowe wozy opancerzone, 513 (+4) systemy artyleryjskie, 185 (+6) MLRS, 87 (+1) systemów obrony przeciwlotniczej i 158 (+1) śmigłowców oraz inny sprzęt wojskowy.

Jak informowaliśmy, 24 lutego rosyjski prezydent putin zapowiedział inwazję na Ukrainę na pełną skalę. Wojska rosyjskie niszczą obiekty infrastrukturalne, przeprowadzając zmasowany ostrzał osiedli ukraińskich miast i wsi przy użyciu artylerii, systemów rakietowych i rakiet balistycznych.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-