Wymuszenia, pijaństwo i rozboje: jak rosyjscy najeźdźcy dokonują samolikwidacji w obwodzie chersońskim

Wymuszenia, pijaństwo i rozboje: jak rosyjscy najeźdźcy dokonują samolikwidacji w obwodzie chersońskim

Ukrinform
Sytuacja dotycząca rosyjskiej inwazji

W tymczasowo okupowanym regionie Chersoniu rosyjscy najeźdźcy zajmują się wymuszaniem haraczy, a w „wolnym czasie” mocno piją, po czym organizują między sobą strzelaniny i dźgają się nożami.

Według Ukrinformu Służba Bezpieczeństwa Ukrainy informuje o tym w Telegramie.

I tak w przechwyconej rozmowie telefonicznej wojskowy z tak zwanego „DNR” dzieli się z żoną: „Nasz punkt kontrolny jest w porządku, ale sąsiedzi zrobili „żart”… Zaczęli wymuszać pieniądze od Ukraińców. Tysiąc rubli za przejazd".

Dodaje, że najeźdźcy piją masowo i od tego rozpoczęli „samolikwidację” własnej armii: „Upili się… Wariują  już powoli… Na jednym punkcie kontrolnym zastrzelili się nawzajem ..., w drugim pocięli się nawzajem...".

Pytany przez żonę o powrót do domu, rosjanin odpowiada, że ​​będzie to „przed 9 maja”, ale nie w 2022, tylko w 2023 roku.

Jak donosi Ukrinform, funkcjonariusze SBU przechwycili korespondencję rosyjskich najeźdźców, którzy skarżą się, że ich oficerowie zaczęli rozstrzeliwać żołnierzy, aby zmusić ich do wkroczenia na Ukrainę.

Jak informowaliśmy, 24 lutego rosyjski prezydent putin zapowiedział inwazję na Ukrainę na pełną skalę. Wojska rosyjskie niszczą obiekty infrastrukturalne, przeprowadzając zmasowany ostrzał osiedli ukraińskich miast i wsi przy użyciu artylerii, systemów rakietowych i rakiet balistycznych.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-