Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny do 28,06

Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny do 28,06

Ukrinform
Narodowy Bank Ukrainy we wtorek 2 lutego 2021 r. wzmocnił oficjalny kurs hrywny do dolara o 7 kopiejek do 28,0603 UAH za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara w dniu 2 lutego 2021 r. został ustalony na poziomie 28,0603 UAH za dolara wobec 28,1324 UAH za dolara w poniedziałek, kurs hrywny do euro został ustalony na poziomie 33,9039 UAH za euro wobec 34,157 UAH za euro dzień wcześniej.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2023 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-