Okupanci wczoraj w Donbasie strzelali w w pobliżu 2 miejscowości

Okupanci wczoraj w Donbasie strzelali w w pobliżu 2 miejscowości

Ukrinform
10 stycznia na wszystkich obszarach odpowiedzialności jednostek ukraińskich 2 razy odnotowano naruszenia zawieszenia broni - informuje centrum prasowe sztabu Operacji Sił Połączonych, donosi Ukrinform.

W rejonie działania grupy operacyjno-taktycznej „Schid" strzelano:

w pobliżu miejscowości Awdijwka - z ręcznych przeciwpancernych granatników,

w pobliżu miejscowości Wodjane (Pryazowie) – z ręcznych przeciwpancernych granatników, z automatycznych granatników i z ciężkich karabinów maszynowych,

Ukraińscy żołnierze odpowiedzieli ostrzałem na naruszenia sił zbrojnych Federacji Rosyjskiej. Nie odnotowano ofiar wśród ukraińskich wojskowych.

Okupanci w Donbasie od początku dnia nie naruszyli zawieszenia broni.

"Sytuacja w rejonie Operacji Sił Połączonych jest nadal kontrolowana przez żołnierzy ukraińskich" - poinformował sztab OSP

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-