Okupanci w Donbasie otworzyli ogień w pobliżu trzech miejscowości

Okupanci w Donbasie otworzyli ogień w pobliżu trzech miejscowości

Ukrinform
W ciągu ostatniego dnia okupanci trzykrotnie otworzyli ogień na pozycje Sił Połączonych.

Jak podaje Ukrinform, poinformowało o tym centrum prasowe sztabu Operacji Sił Połączonych.

„W ciągu ostatniego dnia, 23 grudnia, w rejonie działania Sił Połączonych odnotowano 3 naruszenia zawieszenia broni” - głosi komunikat.

W rejonie działania grupy operacyjno-taktycznej „Schid” nad Morzem Azowskim w rejonie miejscowości Wodjane nieprzyjaciel otworzył z automatycznych granatników. W kierunku ukraińskich pozycji w okolicy miejscowości Tałakiwka okupanci strzelali z ciężkich granatników przeciwpancernych, ciężkich karabinów maszynowych i ręcznej broni strzeleckiej. Na przedmieściach Awdijiwki wróg otworzył ogień w kierunku naszych pozycji z ręcznej wyrzutni granatów przeciwpancernych.

Sztab poinformował, że wśród żołnierzy Sił Połączonych nie odnotowano strat ani obrażeń bojowych.

Od początku tego dnia, 24 grudnia, nie odnotowano żadnych naruszeń zawieszenia broni.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-