Okupanci strzelali w pobliżu miejscowości Awdijwka z broni strzeleckiej

Okupanci strzelali w pobliżu miejscowości Awdijwka z broni strzeleckiej

Ukrinform
Wczoraj wieczorem 8 grudnia na obszarach odpowiedzialności Operacji Sił Połączonych odnotowano jeden fakt naruszenia zawieszenia broni przez siły zbrojne Federacji Rosyjskiej - informuje centrum prasowe sztabu Operacji Sił Połączonych, donosi Ukrinform.

Pozycje ukraińskie zostały ostrzelane w pobliżu miejscowości Awdijwka - z broni strzeleckiej.

Wśród żołnierzy Sił Połączonych nie odnotowano strat ani obrażeń w walce.

Od początku bieżącego dnia, 9 grudnia, na wszystkich odcinkach frontu panuje rozejm i nie odnotowano żadnych naruszeń zawieszenia broni.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-