W Donbasie panuje rozejm

W Donbasie panuje rozejm

Ukrinform
Od początku dnia 7 grudnia na terenach, za które odpowiedzialne są jednostki ukraińskie, nie odnotowano naruszeń zawieszenia broni - informuje centrum prasowe sztabu Operacji Sił Połączonych, donosi Ukrinform.

„Na całej linii demarkacyjnej przestrzegany jest rozejm” - głosi oświadczenie.

Wczoraj wieczorem, 6 grudnia, w rejonie odpowiedzialności jednostek ukraińskich również nie odnotowano naruszeń zawieszenia broni.

Sztab informuje, że sytuacja w rejonie działania Połączonych Sił pozostaje stabilna i w pełni kontrolowana.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-