W Donbasie od początku doby nie naruszono zawieszenia broni

W Donbasie od początku doby nie naruszono zawieszenia broni

Ukrinform
Od początku doby 30 września na wszystkich odcinkach linii demarkacyjnej pauje „cisza” i nie odnotowano naruszeń umów, które weszły w życie 27 lipca 2020 roku - informuje centrum prasowe sztabu Operacji Sił Połączonych, donosi Ukrinform.

"29 września również, na żadnym z obszarów odpowiedzialności ukraińskich jednostek nie odnotowano ostrzału przeciwnika. Żołnierze OSP przestrzegają warunków zawieszenia broni i są gotowi do reagowania na wszelkie działania jednostek zbrojnych Federacji Rosyjskiej" - poinformowano w oświadczeniu.

Sztab podkreśla, że ukraińscy żołnierze nie tracą czujności i są gotowi na wszelkie zmiany sytuacji operacyjnej.

Żołnierze Sił Zbrojnych wraz z pracownikami Państwowej Służby Ukrainy ds. Sytuacji Nadzwyczajnych kontynuują gaszenie pożaru lasu na obszarze ok. 4 hektarów w rejonie Bobroweho w obwodzie ługańskim.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-