W Donbasie od początku doby nie naruszono rozejmu

W Donbasie od początku doby nie naruszono rozejmu

Ukrinform
Od początku dnia 28 września na wszystkich odcinkach linii demarkacyjnej panowała „cisza” i nie odnotowano naruszeń umów, które weszły w życie 27 lipca 2020 roku - informuje centrum prasowe sztabu Operacji Sił Połączonych, donosi Ukrinform.

27 września, odnotowano cztery naruszenia zawieszenia broni przez siły zbrojne Federacji Rosyjskiej na obszarach, za które odpowiedzialne są jednostki ukraińskie:

w pobliżu miejscowości Opytne - z granatników różnych systemów oraz z ciężkich karabinów maszynowych

w pobliżu miejscowości Szumy - z broni strzeleckiej,

2 razy w pobliżu miejscowości Orichowe - z broni strzeleckiej.

W wyniku ostrzałów wroga strat wśród ukraińskich żołnierzy nie odnotowano.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-