W pobliżu Wodjanego okupanci prowokowali siły OSP strzałami z granatnika

W pobliżu Wodjanego okupanci prowokowali siły OSP strzałami z granatnika

Ukrinform
Od początku tego dnia, 18 września, odnotowano jedno naruszenie przez nieprzyjaciela zawieszenia broni na obszarach, na których działają jednostki ukraińskie.

Jak podaje Ukrinform, poinformowało o tym centrum prasowe sztabu Operacji Sił Połączonych na Facebooku.

„Strzałami z granatnika wróg prowokował nasze wojsko w pobliżu miejscowości Wodjane. We wszystkich innych obszarach wzdłuż linii demarkacyjnej reżim zawieszenia broni został w pełni utrzymany. Żołnierze Sił Połączonych nie odpowiedzieli ogniem na celową prowokację ze strony wroga” - głosi komunikat.

Wśród personelu Sił Połączonych nie ma strat ani obrażeń w wyniku strzałów wroga.

W ciągu ostatniego dnia, 17 września, zbrojne formacje Federacji Rosyjskiej naruszyły porozumienia pokojowe. W pobliżu miejscowości Nowohoriwka odnotowano prowokację z użyciem broni strzeleckiej. Nieukierunkowane strzały nie zagrażały życiu i zdrowiu ukraińskich żołnierzy, więc siły OSP nie otworzyły ognia w odpowiedzi.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-