W Donbasie zginął zwiadowca

W Donbasie zginął zwiadowca

Ukrinform
Żołnierz specjalnego batalionu rozpoznawczego Sił Połączonych zginął w Donbasie podczas misji bojowej z powodu nieostrożnego obchodzenia się z bronią.

Poinformowała o tym służba prasowa grupy operacyjno-taktycznej "Piwnicz" na Facebooku.

"Z przykrością informujemy, że podczas wykonywania misji bojowej, w wyniku nieostrożnego obchodzenia się z bronią, po otrzymaniu śmiertelnego ranienia, zmarł żołnierz specjalnego batalionu rozpoznawczego Sił Połączonych" - głosi komunikat.

Okoliczności i przyczyny śmierci badają przedstawiciele Ukraińskiej Policji Pańswowej i Żandarmerii Wojskowej Sił Zbrojnych Ukrainy.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-