Ukraińscy czołgiści w rejonie OSP uczestniczyli w szkoleniach ze strzelania

Ukraińscy czołgiści w rejonie OSP uczestniczyli w szkoleniach ze strzelania

zdjęcie
Ukrinform
Na jednym z poligonów Sił Połączonych w obszarze wycofania, żołnierze - czołgiści strzelali z czołgu – donosi służba prasowa Ministerstwa Obrony.

„Zgodnie z Porozumieniami z Mińska jednostki czołgowe nadal znajdują się w obszarze wycofania. Jednak znając całą podstępność i przestępczość działań wroga, żołnierze- czołgiści nie przestają doskonalić swoich umiejętności bojowych. Niedawno na jednym z poligonów w obszarze wycofania wyszkolono jednostkę czołgową w zakresie strzelania i przeprowadzono regularne ostrzał z czołgu. Podczas ćwiczeń czołgów dowódcy zwracali szczególną uwagę na spójność, szybkość załóg i pokonanie celu”- czytamy w oświadczeniu.

Jak podkreślono, ukraińskie wojsko jest w pełnej gotowości bojowej i jest gotowe zapewnić odpowiednią reakcję na ostrzał wroga.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-