W ubiegłym roku w Donbasie zginęło 619 okupantów

W ubiegłym roku w Donbasie zginęło 619 okupantów

Ukrinform
W ubiegłym roku w Donbasie zginęło 619 okupantów, około tysiąca zostało rannych.

Poinformowało centrum prasowe sztabu Operacji Sił Połączonych na Facebooku.

„Według wywiadu wojskowego straty rosyjskich sił okupacyjnych w 2019 roku wyniosły: zginęło - 619 osób; rannych i poturbowanych - 939 osób; broni i sprzętu wojskowego - 110 egzemplarzy”, czytamy w raporcie.

Jak informowaliśmy, ukraińska strona JCCC, wraz z OBWE SMM, wspomagała w ubiegłym roku przestrzeganie zawieszenia broni w celu przeprowadzenia prac remontowych i budowlanych w 312 obiektach infrastruktury Donbasu.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-