Okupanci w Donbasie 3 razy naruszyli zawieszenie broni – strat nie odnotowano

Okupanci w Donbasie 3 razy naruszyli zawieszenie broni – strat nie odnotowano

Ukrinform
4 grudnia rosyjskie siły okupacyjne 3 razy naruszyły zawieszenie broni.

Na pozycje Sił Połączonych strzelano z granatników, z ciężkich karabinów maszynowych i innej broni strzeleckiej - informuje centrum prasowe sztabu Operacji Sił Połączonych.

„W rejonie działania grupy operacyjno-taktycznej „Schid" pozycje naszych żołnierzy zostały 4 razy ostrzelane:

niedaleko miejscowości Szyrokino - z ciężkich karabinów maszynowych. i z broni strzeleckiej,

W rejonie działania grupy operacyjno-taktycznej "Piwnicz" nieprzyjaciel ostrzelał stanowiska Sił Zbrojnych 2 razy niedaleko miejscowości Nowoługańskie - z ciężkich karabinów maszynowych i z broni strzeleckiej,

W wyniku działań bojowych nie zginął żadem ukraiński żołnierz.

Od początku obecnego dnia rosyjskie oddziały okupacyjne nie wykazywały żadnej aktywności ogniowej. Nie odnotowano żadnych strat.

av

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-