W szpitalu zmarł dowódca 128 brygady, który został ranny w rejonie OSP

W szpitalu zmarł dowódca 128 brygady, który został ranny w rejonie OSP

Ukrinform
We wtorek w Wojskowym Centrum Medycznym w Charkowie o 4 rano zmarł pułkownik Jewhen Korostelow, dowódca 128. oddzielnej brygady szturmowej, który został poważnie ranny w rejonie Operacji Sił Połączonych – donosi Sztab Generalny Sił Zbrojnych.

„Dzisiaj, około 4 rano, w wojskowym medycznym centrum klinicznym w Charkowie, serce pułkownika Jewgienija Korostelowa, dowódcy 128. oddzielnej brygady szturmowej, przestało bić” - czytamy w komunikacie.

Oficer został poważnie ranny 12 listopada podczas wykonywania misji w obszarze Operacji Sił Połączonych.

Kierownictwo Sił Zbrojnych Ukrainy składa szczere kondolencje rodzinie i przyjaciołom obrońcy Ukrainy.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-