Siły zbrojne przygotowują się do wycofania sił w Petriwsku 8 listopada

Siły zbrojne przygotowują się do wycofania sił w Petriwsku 8 listopada

Ukrinform
Strona ukraińska przygotowuje się do wycofania sił w Petriwsku - informuje centrum prasowe sztabu Operacji Sił Połączonych.

„Strona ukraińska przygotowuje się do wycofania sił i zasobów na odcinku nr 3 (Bohdaniwka - Petriwske)” - czytamy w komunikacie.

Należy zauważyć, że rozpoczęcie praktycznych działań zaplanowano wstępnie na 8 listopada 2019 r., z zastrzeżeniem przestrzegania zawieszenia broni w tym obszarze przez 7 dni.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-