Siły Zbrojne Ukrainy otrzymały ponad 400 sztuk uzbrojenia i sprzętu wojskowego

Siły Zbrojne Ukrainy otrzymały ponad 400 sztuk uzbrojenia i sprzętu wojskowego

Ukrinform
„Dziś przekazano na potrzeby Sił Zbrojnych Ukrainy kolejną partię ponad 400 jednostek uzbrojenia, sprzętu wojskowego” - napisał prezydent Petro Poroszenko na Twitterze .

Prezydent napisał, że może z całą pewnością powiedzieć: ukraińska armia jest zdolna do obrony naszego państwa.

Jak twierdzi Poroszenko priorytetem jest ukończenie pracy nad stworzeniem nowej i zmodernizowanej broni i jej masowa produkcja, w szczególności: kompleksów rakietowych „Wilcha-M”, „Neptun”; 155 milimetrowych systemów artyleryjskich „Bohdan”, wieloprowadnicowej wyrzutni rakietowej „Werba 1” i dronów „Sokil”.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-