12 rannych po ataku wroga na Kijów

12 rannych po ataku wroga na Kijów

zdjęcie
Ukrinform
W Kijowie liczba rannych po ataku wroga wzrosła do 12 osób.

Mer Kijowa Witalij Kliczko poinformował o tym na Telegramie, donosi Ukrinform.

„W wyniku ataku wroga na stolicę rannych zostało 12 osób. Osiem z nich przebywa w szpitalach. Cztery są leczone ambulatoryjnie” – czytamy w raporcie.

Jak donosił Ukrinform, w nocy 10 października armia rosyjska zmasowanie zaatakowała Ukrainę dronami i bronią balistyczną. W szczególności została zaatakowana stolica.

Pojawiły się informacje o dziewięciu rannych w dzielnicy pieczerskiej w Kijowie.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2025 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-