Drony Służby Bezpieczeństwa Ukrainy uderzyły w dwa składy ropy w obwodzie smoleńskim – źródło

Drony Służby Bezpieczeństwa Ukrainy uderzyły w dwa składy ropy w obwodzie smoleńskim – źródło

Ukrinform
W miejscowościach Jarcewo i Razdorowo w obwodzie smoleńskim w Federacji Rosyjskiej drony Służby Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) uderzyły w 2 bazy magazynujące i pompujące paliwa i smary.

Źródła w organach ścigania poinformowały o tym Ukrinform.

„Tej nocy Rosnieft nie doliczy się dwóch baz do przechowywania i pompowania materiałów paliwowych i smarnych w miejscowościach Jarcewo i Razdorowo w obwodzie smoleńskim. Takie są skutki działania dronów Służby Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) i takie obiekty są i pozostaną naszym legalnym celem” – powiedział rozmówca.

Podał, że w tych bazach składowano 26 tys. metrów sześciennych paliwa. Po potężnych eksplozjach w obiektach rozpoczął się masowy pożar i ewakuacja personelu.

Jak podano gubernator obwodu smoleńskiego (Rosja). Wasilij Anochin napisał o pożarze w rafinerii ropy naftowej po ataku drona w nocy 24 kwietnia.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-