W obwodzie odeskim wróg ostrzelał rakietami obiekt infrastrukturalny

W obwodzie odeskim wróg ostrzelał rakietami obiekt infrastrukturalny

Ukrinform
Rano armia rosyjska uderzyła w obiekt infrastrukturalny w obwodzie odeskim rakietą balistyczną z tymczasowo okupowanego Krymu.

Jak podaje Ukrinform, Południowe Siły Obronne poinformowały o tym w Telegramie.

Wróg kontynuuje systematyczny terror rakietowy południowej Ukrainy. Już w nocy zaatakował balistyką infrastrukturę przemysłową Zaporoża.

O świcie wystrzelił na obwód odeski rakiety manewrujące Ch-59 z samolotów taktycznych. Oba cele zostały zniszczone nad Morzu Czarnym.

Już rano doszło do ataku terrorystycznego przy użyciu rakiet balistycznych z TOT Krym na Odessę. Uszkodzony został obiekt infrastrukturalny. Trwa wyjaśnianie informacji na temat rozmiarów zniszczeń i ofiar.

W nocy i o świcie siły obrony przeciwlotniczej zniszczyły trzy drony rozpoznawcze wroga nad obwodem krzyworoskim, mikołajowskim i odeskim.

Jak podawał Ukrinform, 20 kwietnia rano w Odessie podczas alarmu o nalocie doszło do eksplozji.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-