Ostrzał rakietowy Odessy: 40 rannych pozostaje w szpitalach, 9 jest w poważnym stanie

Ostrzał rakietowy Odessy: 40 rannych pozostaje w szpitalach, 9 jest w poważnym stanie

zdjęcie
Ukrinform
W Odessie trwa leczenie 40 osób rannych w wyniku ataku rakietowego wroga, dziewięć z nich jest ciężko rannych.

Poinformował o tym w Telegramie Oleg Kiper, szef odeskiej OWA, podaje Ukrinform.

„Wedłu stanu na godzinę 9:00 w placówkach medycznych nadal leczonych jest 40 osób rannych we wczorajszym ataku rakietowym. 9 z nich jest rannych w poważnym stanie” – powiedział.

W mieście i regionie ogłoszono żałobę po 20 osobach, które zginęły w wyniku największej liczby ofiar rosyjskiego ataku terrorystycznego w Odessie.

Jak podawał Ukrinform, 15 marca po ataku rakietowym przeprowadzonym przez rosyjskich najeźdźców w Odessie do szpitali trafiło 55 osób.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-